Bandırmagücü Yaz Futbol Okulları 2019

Bandırmagücü Futbol Spor Okulları, Bandırma ve çevresinden gelen çocuklarımıza futbol temel eğitimi vermek, beraberinde spor kültürü kazandırmak, sosyal bir çevre sahibi birer birey olarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla kurulmuştur. Aynı zamanda spor yaparken paylaşmayı ve rekabeti öğrenmeleri hedeflenmektedir.

BAŞLANGIÇ TARİHİ : 17 HAZİRAN 2019 

Futbol okulumuzda eğitimler Altan Kurtbaş, İlhan Pıravadılı, İbrahim Deniz, Harun Kalkandelen eşliğinde verilmektedir. Yetenek ve gelişim durumu uygun olan oyuncular Bandırmagücü altyapı takımlarında oynama şansına sahip olabileceklerdir.

2019 Bandırmagücü Yaz Futbol Okullarına katılacak çocuklarımız, yaşlarına göre gruplarında değerlendirilmektedir. Antrenmanlar Pazartesi~Çarşamba~Cuma günlerinde gerçekleştirilecektir :
Gruplar öğrenci sayısına göre eğitmenlerimizin değerlendirmeleri sonucu değişik kategorilere ayrılabilmektedir. Futbol Spor Okullarımız yıl boyunca devamlı olarak hizmet vermektedir. İstediğiniz tarihte kayıt olabilirsiniz.

Spor okullarımıza 2004 - 2014 yılları arasında doğmuş erkek sporcular, kulübümüzden veya internet sitemizden temin ettikleri başvuru formunu doldurup, velileriyle beraber Bandırmagücü Spor Tesislerine gelerek kayıt olabilirler. 

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ