Çanakkale Troia 2018 Turnuvasına Katıldık

27-28 Haziran 2018 tarihinde düzenlenen Çanakkale Troia 2018 turnuvasına 2007-2008 karması ve 2009 takımlarımız ile katılım gösterdik. Böyle sorunsuz ve güzel bir turnuva organizasyonunu düzenleyen A&G Organizasyon yöneticisi Atıl ÇAMER'e öncelikle teşekkür ederiz. Kulübümüz iki sene önce 10 Kasım etkinlikleri çerçevesinde Çanakkale'de, geçtiğimiz sene ise Eylül Ayında Kartepe'de A&G Organizasyon tarafından düzenlenen turnuvalara katılmıştı. Bizleri harika bir turnuva yaşatmalarının ötesinde planladıkları Çanakkale Şehitlik Turu sayesinde atalarımızın bu toprakları bizlere nasıl bıraktığını çocuklarımızın yerinde öğrenmesine vesile oldular. Bizlerde inşallah Bandırmagücü Gençlik ve Spor Kulübü olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün söylediği gibi "Zeki, Çevik, Ahlaklı" bir nesil yetişmesine vesile oluruz.

Sahada olmanın, mücadele etmenin, geleceğe dair emin adımlar ile ilerlemenin önemli bir göstergesi olarak görüyoruz bu tür turnuvaları. Bu anlamda Bandırmagücü armasını üstünde taşıyan ve mücadele eden tüm çocuklarımıza ve değerli hocalarımıza teşekkür ederiz. 2009 yaş grubumuzdaki çocuklarımız 1.5 ay gibi kısa süreli bir çalışmanın sonucu olarak turnuvayı 4.'lük ile tamamlamışlardır. Hepsini tek tek tebrik ederiz. İleride daha güzel ve özel başarılar onları bekliyor. Bandırmagücü artık sadece en küçük yaş grubunda değil, büyüyen yarışmacı gruplarımızda da başarıyı hedeflemektedir. Bunun için eksik olduğumuz noktaları tespit ederek düzeltmek, değerli hocalarımıza daha iyi bir çalışma ortamı oluşturmak için çabalarımız sürmektedir.

Kulübümüzün öncelikli hedefi ; İYİ İNSAN, İYİ VATANDAŞ, MÜMKÜNSE İYİ SPORCU yetiştirmektir. Bunun için dar ve kısıtlı imkanlarımızı en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Futbol okulumuz yarışmacı takımlarımızın ana kaynağıdır. Bunun için futbol okulumuzu geliştirirken daha nitelikli bir yarışmacı kadroya sahip olacağız. Bandırmagücü her zaman yarışmanın içinde olmaya, skor ne olursa olsun sahada yer almaya devam edecektir.

Bu bağlamda üstündeki formanın ve armanın bilincinde olarak sahada kulübümüzü temsil eden sporcularımıza ve değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.
Turnuva Görselleri İçin TIKLAYINIZ

"Neden Altan Kurtbaş, Neden Bandırmagücü Futbol Okulları?" yazımızı okumak için TIKLAYINIZ...