Neden Altan Kurtbaş, Neden Bandırmagücü Futbol Okulları?

Neden Altan Kurtbaş?

Bandırma'dan yetişen, Bandırma sınırlarını aşan bir isim ; Altan Kurtbaş
Profesyonel futbolculuk döneminde 1. lig, 2. lig, 3. lig seviyesinde futbol oynamış, Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe gibi takımlar ile müsabakalarında golleri olan, şampiyonluklar yaşayan, Bandırmaspor'da top oynamış çok özel bir futbol emekçisi. Antrenörlük hayatında Beşiktaş'ın İstanbul Futbol Okullarında 5 yıl görev almış, İstanbul ve ülkemizin dört bir köşesinde amatör ve profesyonel takımlarda görev üstlenmiş, ulusal futbol dünyasının iyi tanıdığı ve Bandırma'dan yetişen özel teknik adamlardan biri. Şimdi bütün enerjisini Bandırmagücü için, Bandırma'nın özel çocukları için harcayacak.
Hoşgeldiniz değerli hocam...

Neden Bandırmagücü Futbol Okulları?

Kurumsal bakış açımız ile kişilere ve klişelere bağlı kalmaksızın futbolun gelişen çehresine açık bir kulübüz. Hedefimiz sağlıklı büyüyen ahlaklı bir gençlik için emek harcamak, okullarımıza gelen çocuklarımıza futbolun temel prensiplerini öğretmek, futbol eğitimi vasıtasıyla takım oyunu ve disiplin eğitimi sayesinde okullarında daha başarılı bir gençlik oluşturmak, ayrıca beraberinde özellikleri olan farklı yetenekleri olan gençleri doğru adreslerle buluşturmak.
Bandırmagücü Gençlik ve Spor Kulübü 12 ay durmaksızın futbol akademisinde çocuklarımızın gelişimine katkı sunmaktadır. Çocuklarımız bu yaz Sunullah Mahallesi içerisinde tamamlanacak ikinci sahamızla birlikte çift sahada çalışma imkanına sahip olurken, velilerimiz kulübümüzde aile ortamında sosyal bir ortam bulacaklardır.
Sizleri de bu sıcak ortamda buluşmaya davet ediyoruz...
İYİ İNSAN, İYİ VATANDAŞ, İYİ SPORCU(mümkünse)