Cumhuriyet Kupası Miniklere Yakıştı...

Şampiyon Olduk - Minikler Işıl Işıl Parlıyor

Kuşadası'nda düzenlenen Türkiye Futbol Federasyonu destekli Cumhuriyet Kupasına tek yaş grubu (2008) ile katıldık. Minik sporcularımız 26 Ekim'de başlayan turnuvada birbirinden dişli takımlar ile karşılaştı. Beşiktaş, Üsküdar Salacak, Lokomotiv Plovdiv, Balıkesirspor gibi zorlu takımlar ile mücadele eden takımımız yarı finalde Balıkesirspor'u penaltılar ile eleyerek turnuva dışına itti. Finalde rakibimiz ise Beşiktaş'ı eleyerek gelen Lokomotiv Plovdiv oldu. Zor geçen mücadele'de maçın büyük bir çoğunluğunu 1-0 üstün götürmemize rağmen rakibimiz maçın son 5 dakikasına doğru beraberlik sayısına ulaştı. Tam maç bu skorla bitiyor denildiği dakikaların içindeyken takımımız attığı gol ile 2-1 öne geçti. Maç bu skorla biterken takımımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Bandırma'ya Cumhuriyet Kupası ile döndü. (Basın Haberi - İLKHABER LİNK )

9-10-11 Eylül 2017 tarihleri arasında Kocaeli Kartepe’de düzenlenen turnuvaya da U11 (2007) ve U10 (2008) kategorilerinde katılım göstermiştik. Kulübümüz yine aynı yaş kategorisinde turnuva 3.sü olarak Bandırmagücü'ne kupa kazandırmıştı. (Basın Haberi - BNDSPOR LİNK )

Emeği geçen tüm hocalarımıza, minik sporcularımıza, takımımızın başında bulunan ve turnuvaya gidilmesi için özel çaba harcayan Genel Kaptanımız Kaan Turhan ve İdari Sorumlumuz Ekrem Nayan'a özel teşekkür ederiz.

Bu vesile ile tüm camiamızın Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimiz ile kutlarız.

Turnuva Fotoğrafları için ;
LİNK - 1 - ŞAMPİYON
LİNK - 2 - FİNALDEYİZ
LİNK - 3
LİNK - 4
LİNK - 5