U16 Liginde 3. Hafta Tamamlandı

U16 liginde 3. hafta tamamlandı. Kulübümüz U16 takımı 3. hafta sonucu ligde 5. sırada yer aldı. Oynadığımız ilk maçta Tayfunspor'u 5-0 gibi net bir skorla geride bırakmıştık.

Ligin ikinci haftasında ise Gönen Belediyespor'a konuk olduk. Takımımızın iyi futbol sergilediği maçta ciddi hakem hataları ile maçı 2-0 kaybetti. Maalesef futbol oyun kurallarının yok sayılarak attığımız bir gol iptal edildi, net bir penaltımız ise yok sayıldı. Maç esnasında saha içinden teknik heyetimize hakarete varan ifadelerin ve küfürlerin hakem tarafından yok sayılmasının dışında saha içi çıkan olaylarda bir oyuncumuza tekme atılması da nasıl olduysa hakem 3lüsü tarafından görülemedi. Tek derdimiz altyapı maçlarının, genç altyapı oyuncularımıza hak ve adalet konusunda örnek teşkil etmesi. Bu bilgilerin hepsi ve maçın tamamı kayıtlı olarak elimizde bulunmaktadır. Görüntüleri buradan yayınlamamamızın ve isim zikretmemizin sebebi yapılanlara vurgu yapmak, kimseyi zor durumda bırakmamaktır. Maçı kazanan Gönen Belediyespor'u tebrik ederiz. 

Ligin 3. haftasında ise rakibimiz Sanayi Sentetik Sahasında Kartalgücü idi. Güzel başladığımız ve 2-0 öne geçtiğimiz karşılaşmada maçın uzatma anlarında verilen penaltı ile maç 2-2 beraberlikle tamamlanmıştır. Berabere biten maçımızda gösterdikleri performans nedeniyle rakibimiz Kartalgücü U16 takımını tebrik ederiz.

Kulübümüz oyuncularını da her maçta oynamaya çalıştıkları pozitif futbol ve gösterdikleri mücadele için tebrik ederiz. Kendilerinden tek isteğimiz haksızlığa uğrasalar bile birer Bandırmagücü Sporcusu olduklarını unutmamaları ve rakibe saygı içinde centilmence sahada mücadele etmeleridir.