U15 Takımımız İyi Sinyaller Veriyor...

Lige kötü bir başlangıç yapan U15 takımımız son iki maçını kazanarak lig yarışında ben de varım dedi. İlk üç hafta alınan mağlubiyetler sonrası geçen hafta Erdekspor'u 2-0, bu hafta da Gönen Belediyespor'u 3-0 gibi net bir skorla geçen takımımızda gözler ilk yarının son maçı olan Susurluk GSK maçına çevrildi. Susurluk GSK ile oynayacağımız maç lig açısından tüm takımları ilgilendiren kritik bir maç haline geldi.

01.02.2020 Cumartesi oynanan Gönen Belediyespor maçında Sefa 2 golü ile dikkat çeken performansına kalecimiz Arda Topşahin'in kurtarışlarıyla katılması ile güzel bir galibiyet hanemize yazıldı. Maçta dikkat çeken isimler arasında 1 gol atan Uğur, stoper mevkisinde Furkan, sol ve sağ bekde dinamik oyunları ile Arda Gürbüz ve Ömer vardı. Maçın oyun anlamında değişimi ise Caner'in oyuna girişi ile oldu. Topun daha akılcı bir şekilde ileri aktarılmasını sağlayan Caner'in skorun üzerinde olumlu etkisi oldu. Mazlum bir penaltı kaçırmış olsa da orta sahada takımı toparlayan isimlerden biri olarak göze çarptı. Berk Kaya oynadığı süre boyunca dikkat çekti ancak düşük kondisyonu maçın sonlarında göze çarptı. 

Takımın tamamının görevini aksatmadığı bir maç olarak karşımıza çıkan Gönen Belediyespor maçından dolayı takımımızı ve teknik heyetimizi tebrik ederiz.
Bandırma'nın Parsları Yoluna Emin Adımlar İle Devam Ediyor.
Bandırmagücü'lü olmak bir ayrıcalıktır...