U12 Takımımız 2019-2020 Balıkesir ASKF Ligini Tamamladı...

Bandırmagücü U12 Takımımız Balıkesir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun (ASKF) düzenlediği 2019-2020 Futbol Sezonunu tamamladı. Oynanan maçların tamamında ciddi bir oyun karakteri ortaya koyan takımımız temel futbolun örneklerini sergiledi. Bütün maçlarda iyi bir savunma sistemi ortaya koyan takımımız ciddi hakem hataları sonucu bir maçı kaybetmiş, başka bir maçta ise yine ciddi hakem hataları ile 2-0 galip geleceği maçta 2-2 eşitlikle sahadan ayrılmıştır. Maçların gerçek skorları esas alındığında ligi hem şampiyon hem de namağlup tamamlayacak olan takımımız maalesef futbolun bir cilvesi olan hakem hataları ile ligi 3. tamamlamıştır. 

Ancak her ne kadar çocuklarımızın hak ettiği şampiyonluk elimizde olmayan sebepler ile gitmiş olsa da hakem hatalarının futbolun bir gerçeği olduğunu da unutmamak gerekiyor. Genelde genç hakemlerimizin maç yönettiği müsabakalarda maçların 3 hakem ile yönetildiği müsabakalarda neredeyse mükemmele yakın yönetimler gösterilmiş olmasını da özellikle bir kenara not alınması gerektiğini düşünüyoruz. Sonuçta mücadele eden sporcular çocuk ve öğretilmesi gereken en önemli şey ise adalet ve ahlak...

Sonuç ne olursa olsun giydikleri formanın hakkını veren, maçlarda güzel takımdaşlık örneği veren tüm sporcularımızı tebrik ederiz. Teknik heyetimizi ise lig öncesi ve lig süresince antrenman programından maça hazırlık süreçlerine, maçlarda ortaya konan teknik ve taktik sistemler ile bize bu heyecanı yaşattıkları için teşekkür eder, alınan lig 3.lüğü için tebrik ederiz.

Bandırma'nın Parsları Yoluna Emin Adımlar İle Devam Ediyor.
Bandırmagücü'lü olmak bir ayrıcalıktır...