2017 Yaz Futbol Okulumuzun Finali ve Yeni Sezon Açılışımız Büyük Bir Coşku İle Yapıldı

 12 Haziran 2017 tarihinde başlayan Yaz Futbol Okulu değerli velilerimizin, sporcularımızın büyük coşkusuyla 25 Ağustos 2017 Cuma günü  son buldu. Yapılan sertifika töreniyle sertifikalarına kavuşan minik sporcularımız güzel bir gün geçirdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törende ayrıca misafirimiz olarak Bandırma İlçe Kaymakamı Günhan Yazar, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Mal Müdürü Mikail ÇaylıkocaBandırma Basketbol Kulübü Başkanı Bora Öziş, kulübümüzün kurucu ilk başkanı Yücel Gündoğan ve spor okuluna katılan çocukların aile ve yakınlarından oluşan kalabalık bir topluluk katıldı.

Törende sırasıyla Bandırmagücü Spor Kulübü Başkanı Gürkan İlgin,  Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza konuşmalarını yaptıktan sonra sertifika törenine geçildi.

Belediye Başkanımız Dursun Mirza konuşmasında kulubümüze verdiği ehemmiyeti, desteği belirterek yapılacak olan tesisimize de gerekli destekleri sağlayacaklarını açıkladı. Bilindiği üzere öncelikle Belediye Başkanımız Dursun Mirza'nın teşviği ve desteği ve sonrasında Bandırma Belediye Meclisindeki tüm siyasi partilerin desteği ile  Sunullah Mahallesinde bulunan bir bölüm alan tesis yapılmak üzere 20 yıl süreyle yap işlet devret yöntemiyle kulübümüze tahsis edilmişti. 

Tüm camiamıza 2017 - 2018 futbol sezonunun hayırlı uğurlu olmasını ve başarılarla geçmesini temenni ederiz.

Facebook Grup Sayfamızdan tören fotoğraflarını görebilir (LİNK), fotoğrafların orijinallerini flash bellek ile kulübümüzden alabilirsiniz.

Basında sezon finalimiz (üzerlerine tıklayarak sayfalara gidebilirsiniz);
İLKHABER
BANDIRMAŞEHİR
BNDSPOR